SE-MA-FOR - STUDIO

Światowej klasy specjaliści w produkcji animacji poklatkowej, lalek, dekoracji i konstrukcji z Oscarem na koncie.

AKTUALNOŚCI

"Parauszek i przyjaciele" weźmie udział w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Golden Kuker-Sofia w Bułgarii. Festiwal Golden Kuker-Sofia odbędzie się w tym roku już po raz piąty. W dniach 12-18 maja o nagrody powalczą nie tylko seriale telewizyjne, ale też filmy krótko- i pełnometrażowe, filmy studenckie, dla dzieci, a także teledyski. http://2014.animationfest-bg.eu

SE-MA-FOR - MUZEUM ANIMACJI

Odwiedź jedyną w Polsce interaktywną placówkę poświęconą technikom, technologii i historii animacji.

AKTUALNOŚCI

  W ramach konkursu organizowanego przez Se-ma-for Muzeum Animacji przysłaliście do nas 575 prac plastycznych. Wybór był niezwykle trudny jednak przyszedł czas rozstrzygnięć. Poniżej prezentujemy listę laureatów z podziałem na kategorie:

SE-MA-FOR - FESTIVAL ANIMACJI

Pierwszy w Europie i drugi na świecie międzynarodowy festiwal poświęcony trudnej sztuce animacji stop motion.

AKTUALNOŚCI

Planowany na połowę października festiwal animacji poklatkowej Se-ma-for Film Festival został przesunięty na sierpień 2015 roku.

SE-MA-FOR - FUNDACJA FILMOWA

Stworzona, by wspierać młodych twórców animacji, promować animację i edukować w jej zakresie na całym świecie.

Do priorytetów Fundacji należy wsparcie rozwoju polskiej animacji dla dzieci, jak też pomoc młodym twórcom filmowym w ich rozwoju artystycznym i zawodowym. Wspieramy debiuty filmowe, drugie filmy oraz wszelkie dzieła o wysokiej wartości, tak formalnej, jak i treściowej. Każdy, kto zapuka do drzwi Fundacji z wartym uwagi projektem, spotka się z pomocą i życzliwym przyjęciem.